V minulých dnech proběhlo tradiční hlasování Giants of Backgammon.

Titul #1 Backgammon Giant již po čtvrté získal Masayuki (Mochy) Mochizuki z Japonska.

Na fantastickém 18. místě se umístil Zdeněk Žižka.

Gratulujeme!

Celkové pořadí: www.flintbg.com


Obrovská gratulace Martinu Filipi, který zvítězil v online turnaji šampionů USBGF pro rok 2017. Turnaje se účastní všichni vítězové turnajů za předchozí rok, hraje se K.O. systémem.

Martin ve finále porazil top světového hráče Alfréda Mamleta v 21 bodovém zápase.

Martin-Filipi 

 

Obrovská gratulace pro Zdeňka Žižku, který zvítězil v celoroční soutěži World Tour 2016 konanou prostřednictvím mobilní aplikace BackgammonAce.

Program World Tour 2016 byl velmi náročný, neboť kromě denního bodování, bylo nutné se dobře umisťovat i v dílčích turnajích v průběhu roku a těchto turnajů bylo celkem 18.

Zdeňkovi se v těchto dílčích turnajích podařilo 8x zvítězit, třikrát se umístil na 2. místě a čtyřikrát do 10. místa.

Hrálo se o velmi atraktivní cenu - exkluzivní desku od Geoffrey Parker, takže motivace tisíců hráčů z celého světa byla obrovská.

To, že se nakonec Zdeňkovi podařilo zvítězit, zasluhuje uznání nejenom za výbornou hru, ale také za jeho houževnatost a vytrvalost.

 

Další foto ve fotogalerii.

 

 

Velká gratulace Martinu Filipi, který zvítězil v online turnaji pořádaným organizací USBGF (US Backgammon Federation) v kategorii Intermediate!

Martin-Filipi 

Martinovo vítězství není náhoda, neboť od července 2015, kdy se jako nováček poprvé zúčastnil turnaje v Pardubicích, na sobě Martin soustavně pracuje, neváhá 2x měsíčně dojíždět z Pradubic do Prahy na ligu a také již získal pár neocenitelných zkušeností na mezinárodním poli (např. turnaje  Dubrovnik OpenŠibenik Open, Prague Open,...

Jen tak dál, Martine!

Gratulujeme Martinu Žižkovi, který zvítězil v pravidelném měsíčním online turnaji pořádaným organizací USBGF (US Backgammon Federation)! Turnaje se účastnilo 128 hráčů, zápasy do 11 bodů, semifinále do 15 bodů, finále do 17.

martin zizka

Více na usbgf.org