15. října 2016 se odehrálo historicky první Mistrovství ČR ve SpeedGammonu. Hrálo se systémem na 5 porážek, turnaje se zúčastnilo 10 hráčů.

Rodinné finále ve svůj prospěch rozhodl zkušenější Zdeněk Žižka, druhé místo jeho bratra Martina je velikým překvapením a jeho obrovským úspěchem.

Třetí místo obsadil Jan Šťastna.

Celkové pořadí:

1.  Žižka Zdeněk 
2.  Žižka Martin 
3.   Šťastna Jan 
4.   Filipi Martin 
5.   Žižková Eva 
6. - 7.   Jankovský Lukáš 
7.   Olejníček Jiří
8.   Zaoral Pavel
9.   Černý Honza
10.   Černá Viky

 

Jednotlivá kola turnaje: ftbgsystem.com

Hráči na prvních 5 místech získali body do tabulky Hráč roku.

 

Rozlosování 21. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Zdeněk Žižka   Vladimír Suchý
Eva Žižková   Jiří Olejníček
Honza Černý   BYE

Zápasy 21. kola musí být odehrány do 31. 5. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Suchý Vladimír Fabius 12 6 2 34 6,45
2 Olejníček Jiří Morfeus 11 7 2 38 5,87
3 Černý Honza anezka 12 7 1 34 4,93
4 Žižka Zdeněk XZet24 11 7 2 21 3,36
5 Žižková Eva elza 11 7 2 11 5,66
6 Filipi Martin Pikomuf 9 8 2 19 9,40
7 Šťastna Jan Benjo5 8 8 1 -14 6,08
8 Šesták Martin Desmond12 7 8 1 -2 11,81
9 Vencl Luboš Elnino83 7 8 1 -12 7,26
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 20. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Zdeněk Žižka 2 : 13 Jiří Olejníček
Eva Žižková 8 : 13 Honza Černý
Vladimír Suchý   BYE

Zápasy 20. kola musí být odehrány do 25. 5. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Suchý Vladimír Fabius 12 6 1 34 6,45
2 Žižka Zdeněk XZET24 11 6 2 32 3,35
3 Žižková Eva elza 11 6 2 16 5,76
4 Černý Honza anezka 11 7 1 29 5,00
5 Olejníček Jiří Morfeus 10 7 2 27 5,91
6 Filipi Martin Pikomuf 9 8 2 19 9,40
7 Šťastna Jan Benjo5 8 8 1 -14 6,08
8 Šesták Martin Desmond12 7 8 1 -2 11,81
9 Vencl Luboš Elnino83 7 8 1 -12 7,26
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 19. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Filipi 1 : 13 Vladimír Suchý
Eva Žižková 7 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Olejníček 8 : 13 Honza Černý

Zápasy 19. kola musí být odehrány do 22. 5. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižková Eva elza 11 5 2 22 5,84
2 Suchý Vladimír Fabius 11 6 1 42 6,38
3 Olejníček Jiří Morfeus 10 6 2 32 5,93
4 Žižka Zdeněk XZet24  10 6 2 26 3,36
5 Černý Honza anezka 10 7 1 24 5,06
6 Filipi Martin Pikomuf 9 7 2 31 9,24
7 Šťastna Jan Benjo5 8 8 1 -14 6,08
8 Šesták Martin Desmond12 7 8 1 -2 11,81
9 Vencl Luboš Elnino83 7 8 1 -12 7,26
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 18. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 8 : 13 Vladimír Suchý
Jiří Olejníček 13 : 4 Zdeněk Žižka
Honza Černý 13 : 8 Martin Filipi

Zápasy 18. kola musí být odehrány do 18.5. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižková Eva elza 11 4 2 27 5,95
2 Žižka Zdeněk XZet24 10 5 2 35 3,33
3 Suchý Vladimír Fabius 10 6 1 37 6,46
4 Filipi Martin Pikomuf 9 6 2 36 9,26
5 Olejníček Jiří Morfeus 9 6 2 23 5,84
6 Černý Honza anezka 9 7 1 19 5,01
7 Šťastna Jan Benjo5 8 8 1 -14 6,08
8 Šesták Martin Desmond12 7 8 1 -2 11,81
9 Vencl Luboš Elnino83 7 8 1 -12 7,26
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70