Jak už jsme vás informovali v minulém článku, naše české družstvo se účastní mezinárodního online turnaje Nation's Cup a vede si zatím výborně. Po 5 odehraných kolech si v aktuálním žebříčku drží 1. místo. V době psaní tohoto článku má již odehráno předposlední, šesté kolo, kdy dosáhlo na remízu s týmem Německa. Na vylosování závěrečného kola si počkáme do 4.listopadu.

Zřejmě nás čeká soupeř z trojlístku Japonsko, USA nebo Rusko. Z kuolárů se nám podařilo zjistit, že přání našeho kapitána je, zahrát si s hvězdným týmem Japonska, v čele s mistrem světa Mochym.

Pořadí po 5 kolech:

Nations_Cup

Další pořadí najdete na oficiálním webu Nation's Cup.

nc_logoZačátkem září odstartoval již 3. ročník mezinárodního turnaje družstev (Nations Cup Teams Tournament), který se hraje online na GridGammon. Letošního ročníku se účastní i české družstvo ve složení Honza Černý, Eva Žižková, Jan Šťastna, Pavel Zaoral a Jiří Olejníček.

V konkurenci 42 týmů je české družstvo po prvních 2 kolech na 1. místě, když ještě neztratilo ani bod. Cesta k úspěchu je ale ještě velmi dlouhá, hraje se Švýcarským systémem na 7 kol. V příštím kole Češi změří síly s velmi silnými hráči z Rakouska.

Průběžné pořadí a další info najdete na stránkách pořadatele turnaje Nations Cup.