Zápasy 21. kola musí být odehrány do 5. 5. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 21. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Pavel Zaoral   Luboš Vencl
Honza Černý   Martin Žižka
Zdeněk Žižka   Jan Šťastna
Eva Žižková   BYE

Průběžné pořadí po 20 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 15 4 1 72 3,22
2 Šťastna Jan Benjo5 12 7 1 28 5,76
3 Žižková Eva elza 11 9   22 6,45
4 Černý Honza anezka 11 8 1 51 4,73
5 Vencl Luboš Elnino83 11 8 1 24 8,42
6 Zaoral Pavel pazara 11 8 1 1 6,47
7 Žižka Martin Jumbeek 10 9 1 -5 7,30
8 Olejníček Jiří Morfeus 9 10 1 0 6,91
9 Vala Jiří orkadimenza 8 10   32 7,99
10 Vidanová Pavla vitana4 7 10   -16 9,01
11 Filipi Martin Pikomuf 7 10   -37 10,53
12 Šesták Martin Desmond12 5 10   -25 12,88
13 Černá Viky Witcher 5 10   -38 15,60
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54

 

Zápasy 20. kola musí být odehrány do 3. 5. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 20. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Honza Černý 13 : 8 Jiří Olejníček
Jan Šťastna 13 : 9 Martin Žižka
Luboš Vencl 13 : 6 Eva Žižková
Zdeněk Žižka 13 : 8 Pavel Zaoral

Průběžné pořadí po 19 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 14 4 1 67 3,27
2 Žižková Eva elza 11 8   29 6,47
3 Šťastna Jan Benjo5 11 7 1 24 5,73
4 Zaoral Pavel pazara 11 7 1 6 6,51
5 Černý Honza anezka 10 8 1 46 4,73
6 Vencl Luboš Elnino83 10 8 1 17 8,44
7 Žižka Martin Jumbeek 10 8 1 -1 7,31
8 Olejníček Jiří Morfeus 9 9 1 5 6,63
9 Vala Jiří orkadimenza 8 10   32 7,99
10 Vidanová Pavla vitana4 7 10   -16 9,01
11 Filipi Martin Pikomuf 7 10   -37 10,53
12 Šesták Martin Desmond12 5 10   -25 12,88
13 Černá Viky Witcher 5 10   -38 15,60
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54

 

Zápasy 19. kola musí být odehrány do 2. 5. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 19. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Honza Černý 13 : 5 Jan Šťastna
Eva Žižková 13 : 10 Jiří Olejníček
Pavel Zaoral  6 : 13 Martin Žižka
Zdeněk Žižka 6 : 13 Luboš Vencl

Průběžné pořadí po 18 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 14 3 1 74 3,34
2 Šťastna Jan Benjo5 11 6 1 32 5,73
3 Zaoral Pavel Pazara 11 6 1 13 6,43
4 Žižková Eva elza 10 8   26 6,55
5 Černý Honza anezka 9 8 1 38 4,65
6 Vencl Luboš Elnino83 9 8 1 10 8,60
7 Olejníček Jiří Morfeus 9 8 1 8 6,65
8 Žižka Martin Jumbeek 9 8 1 -8 7,46
9 Vala Jiří orkadimenza 8 10   32 7,99
10 Vidanová Pavla vitana4 7 10   -16 9,01
11 Filipi Martin Pikomuf 7 10   -37 10,53
12 Šesták Martin Desmond12 5 10   -25 12,88
13 Černá Viky Witcher 5 10   -38 15,60
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54

 

Zápasy 18. kola musí být odehrány do 29. 4. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 18. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Honza Černý 6 : 13 Luboš Vencl
Eva Žižková 13 : 5 Martin Žižka
Jan Šťastna 13 : 4 Pavel Zaoral
Zdeněk Žižka 13 : 10 Jiří Vala
     
Jiří Olejníček   BYE

Průběžné pořadí po 17 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 13 3 1 71 3,32
2 Zaoral Pavel Pazara 11 5 1 22 6,45
3 Šťastna Jan Benjo5 10 6 1 23 5,76
4 Černý Honza anezka 9 7 1 45 4,73
5 Žižková Eva elza 9 8   18 6,66
6 Olejníček Jiří Morfeus 9 8   8 6,65
7 Žižka Martin Jumbeek 9 7 1 0 7,58
8 Vala Jiří orkadimenza 8 9   35 8,13
9 Vencl Luboš Elnino83 8 8 1 3 8,80
10 Vidanová Pavla vitana4 7 10   -16 9,01
11 Filipi Martin Pikomuf 7 10   -37 10,53
12 Šesták Martin Desmond12 5 10   -25 12,88
13 Černá Viky Witcher 5 10   -38 15,60
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54

 

Zápasy 17. kola musí být odehrány do 23. 4. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 17. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 13 : 8 Jan Šťastna
Jiří Olejníček 13 : 10 Pavla Vidanová
Martin Filipi 2 : 13 Pavel Zaoral
Honza Černý 8 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Vala 13 : 5 Luboš Vencl
     
Martin Žižka   BYE

Průběžné pořadí po 16 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 12 3 1 66 3,36
2 Šťastna Jan Benjo5 10 5 1 28 5,84
3 Zaoral Pavel Pazara 10 5 1 11 6,35
4 Černý Honza anezka 9 6 1 50 4,69
5 Žižka Martin Jumbeek 9 7   0 7,58
6 Žižková Eva elza 8 8   13 6,65
7 Olejníček Jiří Morfeus 8 8   5 6,69
8 Vencl Luboš Elnino83 8 7 1 11 8,93
9 Vala Jiří orkadimenza 7 9   27 8,11
10 Vidanová Pavla vitana4 7 9   -13 9,09
11 Filipi Martin Pikomuf 7 9   -26 10,53
12 Šesták Martin Desmond12 5 10   -25 12,88
13 Černá Viky Witcher 5 10   -38 15,60
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54